Biuro Rachunkowe Joanna Gralewska w Płońsku - Biuro rachunkowe

Przejdź do treści

Menu główne:

Biuro Rachunkowe Joanna Gralewska w Płońsku

PROFESJONALIZM
Biuro Rachunkowe powatało w 1998 roku. Prowadzi swoją działalność na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Certyfikatu do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 9594/98. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług. Pracujemy na dedykowanych rozwiązaniach informatycznych zapewniających naszym klientom pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych i dokumentów. Podczas współpracy staramy się być przede wszystkim Państwa doradcą a nie tylko narzędziem do wprowadzania dokumentów księgowych.

DOŚWIADCZENIE
Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa  podmiotów o różnym profilu działalności jak i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, stowarzyszenia jak również spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksową obsługę finansowo-księgową dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, a odpowiednia kadra pracownicza posiadająca wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie zdobyt
e w trakcie wieloletniej obsługi podmiotów gospodarczych pozwala zagwarantować Państwu merytoryczny profesjonalizm.

KOMFORT
Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Współpracując z nami nie tracą Państwo czasu na zbędne stanie w korkach czy jeżdżenie po urzędach gdyż zapewniamy dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli. W naszej pracy kierujemy się zasadą nasz czas Twój zysk.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego